Zuzka Hanáková

Momentálně ve studiu své lekce nevede.

Je málo těch, kteří by začali chodit na lekce jógy z jiných důvodů než protáhnout se, posílit svaly, vyřešit bolesti zad nebo spálit kalorie. A jako lektorku mě nejvíce motivuje sledovat, jak se časem začínáte vracet kvůli zklidnění, dodání energie nebo úsměvu. Líbí se mi stavět lekce jako plynulý pohyb, sladěný s dechem a hudbou, který umí utišit mysl, oživit energii v těle a odstraňovat bloky. Chtěla bych dávat kvalitní základy ásan a hrát si se sestavou v lekci tak, aby vás bavila, motivovala a fungovala pro vaše tělo.

Přes dva roky vedu lekce vinyasy v Brně. Absolvovala jsem kurz Yoga basic a Yoga advanced v Om studiu v Praze a ráda se dále účastním různých workshopů zaměřených na vinyasu a ashtangu. Děkuji všem svým učitelům, od kterých vstřebávám novou inspiraci, a nejvíce své guru Christině Smutny.

Mám ráda citát, že říkat, že nejsi dost flexibilní a silný na jógu, je jako říkat, že jsi moc špinavý na to, aby ses umyl. Jóga je tu, aby dávala cestu, ne aby ukázala cíl. Neusilňovat, nechat to plynout, praktikovat... a vše přijde samo.