KAM?


Pobyt v srdci přírody


Medvědí Bouda, Jeseníky
GPS jsou 50° 13' 36,77'' N 16° 58' 30,569'' E.
na cestě mezi vesnicí Kunčice a horským hotelem Paprsek.KDY? 


21.06. 23.06.2019


CO NÁS BUDE ČEKAT?


21.6. pátek


odpoledne příjezd, ubytování, porozhlédnutí.

17:30 PŘEDSTAVENÍ A ZAČÁTEK
Meditace: naladění se na sebe, na prostor, dechová cvičení, práce se zvukem - vede Naďa a Lenka

Asánová praxe - "Najdi sebe tady a teď" - Naďa

Večeře: okolo 20:00hod.


Rituál pod hvězdami "Nejdelší den v roce" - vede Lenka, Naďa


22.6. sobota


6:30 Meditace a dechové praktiky -Lenka
7:00 Pauza

7:15 Asánová praxe "Ranní Muladhara"- stojné pozice, zakořenění, stabilita a pevnost - Lenka
      

(popis Muladhary čakry - místo, barva, mantra, mudra, procítění, vizualizace, prodýchání, osobní                      příklad, emoce v ní, její vliv na náš život)

10:00 Snídaně


Čas pro sebe, odpočinek, procházka.

14:00 Lehčí občerstvení

15:00 Workshop 90min - čakry, mantry
17:00 Asánová praxe "Fire in the heart" - záklonová praxe, otevření srdce, uvolnění hrudníku, meditace, relaxace - vede Naďa

19:00 Večeře

Večerní Satsang
21:00- Rituál ohně (při nepřízni počasí očistná praxe s plamenem svíčky - trataka, pod střechou)

23.6 neděle


6:30 Meditace

7:15 Lekce ve dvojicích "Jsem tu pro tebe"

Závěrečná meditace ve dvojicích

10:00 Bohatá snídaně
12:30 Rozloučení
Jídlo:


S láskou a péčí se o nás postará majitelka zdravého brněnského bistra My Kitchen, Petra Krejčová. Jídlo bude jako další praxe, která nám napomůže v očistě a v lehkosti. Jídlo bude s láskou připravované, z kvalitních potravin, takové, aby podpořilo naši praxi a záměr pobytu. Petra se s námi také podělí o zajímavou přednášku nejenom o jídle.


Ubytování:


Horská chata, spaní bude společné, s sebou si vezměte spacák, deku a polštář. Prostěradla budou k dispozici na místě.
V chatě není tekoucí voda, ta se bude nosit z blízkého potoka. Je pitná, je dobrá. V místě není ani signál, tak telefony nebudou potřeba. Off line bude naší další praxí.


Doprava:

Vlastní nebo s námi. Budeme pronajímat dodávku, můžeme několik lidí vzít s sebou. Poplatek za dopravný rozpočítáme dle počtu spolujezdců.


Rezervace, platba, poplatek za zrušení:


- cena pobytu 3.200,-Kč
- pro rezervaci místa pošlete zálohu 1.500,-Kč na účet České Spořitelny 2297169163/0800. Do poznámky uvěďte své JMÉNO_KOŘENY
- záloha je vratná v plné výši, když rezervaci zrušíte do 31.05.2019. Po tomto datumu se účtuje poplatek 50% ze zálohy.
- zbytek částky (tedy 1.700,-Kč) zašlete na účet nejpozději do 31.05.2019INFORMACE A JINÉ DOTAZY TÝKAJÍCI SE POBYTU na info@yogalokah.cz

Yoga Lokah Retreat


Průvodce na cestě ke kořenům.


Termín: 21.-23.6.2019

Každý z nás přispívá k tomu, čemu říkáme naše společnost, čemu říkáme země a čemu říkáme lidstvo. Není to o tom, co děláme, ale spíše o tom, kdo jsme, co ztělesňujeme, co vyzařujeme, jak moc vyjadřujeme naši duši a naše dary. Radost přispívá, naše záliby, laskavost, inspirace, láska, upřímnost, soucítění, pravda, energie, kterou držíme nebo vyzařujeme. Abychom mohli najít opětovně spojení s hlasem vlastní duše, s vlastními vrozenými znalostmi, s vlastním potenciálem a dary, s vlastním srdcem, tak potřebujeme vytvořit prostor.

Prostor sami pro sebe.

Prostor být sami sebou.

Prostor se sebou.

Prostor k nalezení toho, co nás vnitřně činí radostnými, co nám dává energii, co rozšiřuje naše bytí, co je v jednotě s naší duší.

Prostor uslyšet našeptávání ducha.

Někdy pomůže odejít tam, kde můžeme vytvořit a vymezit takový prostor pro sebe, zkoumat, sedět sami se sebou v tichu, znovu vnímat sami sebe, vnímat své srdce.

Nevadí, v jaké části života se právě nacházíte...pár dnů, které strávíte s námi a sami se sebou, nabídnou možnost vrátit se, přiblížit se blíž sami k sobě, ke svému bytí.

A tak...dovolte nám pozvat Vás na náš první, společný víkendový pobyt s jednoduchým záměrem. Očista fyzická, mentální i duševní skrze praxe meditace, rituálů, očistných technik a praxe asánové. Víkendem vás budou provázet dvě lektorky Yoga Lokah - Naděžda Brzobohatá a Lenka Páleníková.