Únorový pobyt 
28.02. - 1.3.2020


Abychom mohli najít opětovné spojení s hlasem vlastní duše, s vlastními vrozenými znalostmi, s vlastním potenciálem a dary, s vlastním srdcem, tak potřebujeme vytvořit prostor.
Prostor sami pro sebe.
Prostor být sami sebou.
Prostor se sebou.
Krásný víkend s námi a s vámi bude zaměřený na cestu srdce. Na objevování vnitřního učitele, vnitřního kompasu a inspirace.


S připravenými praxemi budeme odhalovat naše stíny a navracet se zpět ke zdroji, našemu největšímu učiteli - našemu srdci a každé buňce v těle, a díky těmto praxím budeme poznávat, že jsou s námi a vždy k dispozici.
Budeme mít možnost díky ústraní poznat odvážnou a jemnou lásku k "vnitřní navigaci" nebo "práci na duši", budeme se učit dívat se s očima otevřenýma a naslouchat a tak se připravovat na to, co je potřeba dál dělat a jaké kroky podniknout. Budeme se znovu učit trpělivosti a podporovat tyto zdatnosti. Vidět, naslouchat a rozeznávat. A tak...dovolte nám pozvat vás na další společný víkendový pobyt s jednoduchým záměrem. Očista fyzická, mentální i duševní skrze praxe meditace, rituálů, očistných technik a praxe asánové. Víkendem vás budou provázet dvě lektorky Yoga Lokah - Naděžda Brzobohatá a Lenka Páleníková.


Program víkendu:


PÁTEK - PŘEDSTAVENÍ A ZAČÁTEK
Meditace, naladění se, seznámení
1x Asánová praxe, naladění se na sebe, prostor a téma víkendu
Večeře: okolo 20:00hod


SOBOTA
Ranní meditace
2x denně asánová praxe rozvíjející téma a záměr víkendu
Čas pro sebe, odpočinek, procházka
Workshop
Večerní Satsang, Rituál Ohně
program je prokládán veganskou stravou v podobě, snídaně, obědu, večeře a fresh juice

NEDĚLE
Meditace
1x Asánová yinová praxe
Závěrečná meditace
Bohatý brunch
Rozloučení

Jídlo:

Během pobytu budou naše dny obohacené o veganskou plnou penzi.
S láskou a péčí se o nás postará čaro-dějka a world_food_lover Petra Krejčová. Jídlo bude jako další praxe, která nám napomůže v očistě a v lehkosti pro praxe, s láskou připravované a z kvalitních potravin. Petra se s námi také podělí o zajímavou přednášku nejenom o jídle.

Rezervace, platba:

- cena pobytu 4.200,-Kč


- pro rezervaci místa pošlete 2.200,-Kč na účet 2297169163/0800 (Česká Spořitelna). Do poznámky uveďte své  JMÉNO_CESTA_SRDCE


- po uhrazení zálohy prosím odešlete na email  info@yogalokah.cz  své jméno a kontakt na Vás. 

Storno podmínky:

Storno pobytu a požadavky o vrácení peněz napište na email info@yogalokah.cz.

Pokud rezervaci zrušíte do 14.02.2020 platbu obdržíte zpět mínus 10% poplatek za vyřízení. Zrušení obdržené po 14.02.2020 platba bude vrácena zpět jen po domluvě s pořadatelkami retreatu. Děkujem za pochopení a spolupráci.