Tereza Březinová

Momentálně pravidelné lekce ve studiu nevede. Ale občasné workshopy nebo speciální lekce. Info je vždy na Facebooku a Instagramu studia.

Jmenuji se Tereza, pocházím z malé vesnice poblíž Znojma a povoláním jsem farmaceut se zaměřením na přírodní medicínu. Nedávno jsem se vrátila po dvou letech života v Praze zpátky do Brna.

Jóga pro mě nezačíná, ani nekončí na podložce. Vlastní jógová praxe a studium jsou součástí mého každodenního života. Unavují mě prázdná slova, obdivuji pokorné a moudré lidi, od kterých jsem se v životě naučila nejvíce. Věřím na předávání z učitele na žáka a možnost se opřít o určitou tradici, v mém případě tradici Jivamukti jógy. Poslední dobou mě nejvíce zajímají staré jógové texty, se kterými trávím dost času.
Kdybych měla zmínit některé zásadní okamžiky mého studia, bylo by to určitě setkání s Naďou Brzobohatou, která mi představila Jivamukti jógu. Následně jógové školení s Lenkou Knag a poté přátelství s Marti Procházkovou a absolvování její Oneness yoga school. Martina je učitelka, která mě na mé cestě posunula nejdále. Navíc jsem díky ní měla možnost poznat spousta dalších lidí. Dále jsem absolvovala 75h Jivamukti teacher training v Berlíně. Jsem vděčná za všechna setkání se skvělými učiteli ať už v Česku nebo v zahraničí - jmenovat musím hlavně následující: Dechen Thurman, Jules Febre, Sharon Gannon, Jessica Stickler, Matthew Lombardo....