Šárka Starobová

Šárka je mimo jiné lektorkou francouzštiny, jógy a koordinátorka fr. českého studijního programu na ESF MU.
Její srdce také směřuje do Indie a do Nepálu a ze zkušeností ze svých opakovaných cest se rozhodla k založení neziskové organizace shantinepal.org, která podporuje jednu státní nepálskou školu.

S jógou se seznamovala postupně. Nejprve prostřednictvím meditace, ztišení, pozorování sebe samé.
Díky józe pochopila, jak je důležité hledat v životě rovnováhu na všech úrovních. Jóga ji učí pokoře, trpělivosti, disciplíně a sebepoznávání. Ve svých lekcích Vás provede Hatha Jógou. Šárka se neustále učí a nechává se vést vnitřní inspirací, do lekcí zapojuje mudry, mantry a závěrečnou relaxaci.

Šárka is french teacher, yoga teacher and also coordinator of french and czech study program on Masaryk University in Brno. Her heart is partialy in Nepal and experiences from repeated travels there led her to establish non.profit organization shantinepal.org, which supports one state nepalis school. Her meeting with yoga was gradual. First she knew yoga as form of meditation, finding quiet, self observation. Thanks to yoga she understands the importance of looking for balance in all levels of life. Yoga taught her being humble, patience, discipline and self knowing. She is continuously learning and allows herself to be led by inner guidance.

In her lessons Sarka will lead you through Hatha Yoga. She incorporates mudras, mantras and relaxation in the class.

Momentálně ve studiu neučí, z důvodu mateřské dovolené.