Petra Škodová - Yogamaya

Maya je původem z Brna, ale 13 let strávila v zahraničí - v Irsku a potom Indii.

Její hledání sebe sama začalo již v ranné pubertě, kdy zjistila, že jí výchova, společnost a vzdělávací systém neposkytují dostačující odpovědi na existenciální otázky a jak se vypořádat se složitými emocemi mladého dospívajícího člověka. Začala se tedy zajímat o východní filosofie, práci s energií, číst spirituální literaturu, věnovat se tai-ji, józe a břišním tancům.

V jednadvaceti letech odjela do Irska nalézt svobodu, oprostit se od stávajících myšlenkových návyků a poznat jinou kulturu.

Čím více byla ve spojení se svým nitrem, tím méně měla chuť žít konvenčním způsobem. Vzdala veškeré pokusy žít jako "normální člověk" a začala se živit svými koníčky - moderním cirkusem, břišním tancem a ohňovými vystoupeními.

Byla si však vědomá, že nic z toho jí neposkytuje opravdové dlouhotrvající uspokojení a tak jí její neutuchající zvídavost v duchovní oblasti vedla k pokračování studia jógy.

V sedmadvaceti Maya odjela na svoji první cestu na východ a v devětadvaceti ji při její druhé návštěvě Indie radikální změny v životě přiměly změnit kurz. Po osmi letech života v Irsku, zanechala vše známé a pohodlné a převážnou část příštích pěti let strávila v Indii nebo na cestách. Po celou tuto dobu ji jóga a meditace pomáhaly nalézt rovnováhu v často nejistém a stresujícím životě umělce.

Lekce Mayi bude ve středy večer v čase 19:15 - 20:45h. První lekce začíná 6.09.2017