Lekce, workshopy a pozvánky

 

Jógu vnímám jako praktický nástroj, který lze využít v každodenních situacích. Pomáhá mi s tím, jak chci prožívat své dny a ráda bych vám tímto kurzem předala kousek tohoto umu.

V Yoga Lokah se o tomto víkendu můžete setkat se čtyřmi krásnými ženami. Každá z nich přináší svoji osobitou práci. Jsou zanícené pro to, co dělají a Vy můžete být s nimi. Zakusit jejich odhodlání, nadšení, krásu a oddanost.

Kirtan vede lektorka Janaki a koná se jednou v sobotu v měsíci, dvouhodinové setkání a spočinutí. Zpěv, vyprávění příběhů a relaxace.

V srpnu jsem oslovila Sharon Gannon, se zatajeným srdíčkem a s přáním, zda by pro nás neodpověděla na některé otázky. Nadšeně přislíbila. Rozhovor je na světě, někteří jste si ho již přečetli na webu Jóga Dnes. A tady Vám ještě přináším i jeho originální verzi v angličtině.

Představujeme nové lekce v neděli dopoledne. Bude to výběr lekcí a lektorů Yoga Lokah. Každou neděli budete mít možnost cvičit pod vedením jiných lektorů, vyzkoušet jiné styly a třeba se i seznámit s jinými lidmi ze studia.