Michaela Mazuchová

Momentálně vedu své veřejné lekce ve stylu Vinyasa inspirované stylem Jivamukti. Soukromé lekce sestavuji svým klientům na míru dle jejich momentální potřeby. Své lekce bych popsala jako hravý styl vinyasy, kde se dech a pohyb doprovázené hudbou podporují a prolínají ve vzájemné souhře. Obsahují dechová cvičení, meditaci a samozřejmě dostatečnou finální relaxaci. Lekce jsou vedeny v angličtině a jsou určeny pro všechny věkové kategorie i stupně pokročilosti.


Vice informaci najdete na www.michaelayoga.com


Michaela začíná vést lekce

od června. 

První lekce v úterý 4.6.2019 

v čase 17:45 - 19:15hod.

Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy, Vinyasa Yogy, Hahta Yogy a Yin Yogy a praktikuji také Thai Yoga masáže. O své zkušenosti s jógou se dělím více než 12 let.
S jógou jsem se poprvé setkala v Americe, kde jsem žila dlouhá léta v malebné Virginii. Zpočátku pro mě byla podpůrným systémem a doplňkovým cvičením, ale po pár letech jsem se vydala cestou rozvoje své vlastní praxe a následně i hledání hlubšího smyslu jógy jako stylu života.
Rozhodla jsem se pro studium v Massachussets, pod vedením anglické lektorky Vidya Jacqueline Heisel. Můj původní záměr prohloubit si porozumění józe se ihned po ukončení kurzu zásadním způsobem změnil a díky velkému zájmu mých přátel a lidí v okolí jsem započala svou lektorskou kariéru.


Jóga mi pomáhá uvědomit si svou vlastní podstatu a spojitost mezi všemi žijícími bytostmi, k čemuž jsem dospěla hlavně po setkání s lektory Sharon Gannon a Davidem Life. Na mém způsobu vnímání jógy se podepsalo mnoho lektorů, ale právě tito zakladatelé Jivamukti Yogy v New York City, vnesli do mé praxe a také života ten pravý náhled na svět kolem nás. Jejich láska a touha pomoci všem bytostem tak, aby byly šťastné a svobodné, jsou neuvěřitelně "nakažlivé", a proto jsem se i já rozhodla vystudovat jejich Jivamukti Yoga kurz. Byl to naprosto úžasný a naplňující zážitek, který u mě nastolil jistou disciplínu a posunul mě o další krůček v józe dál.


Postupem času jsem se stále více setkávala s klienty, kteří hledali pomoc při rehabilitaci po zranění či úrazu a to mě přivedlo k hlubšímu studiu s Dougem Kellerem, který je jedním z předních amerických lídrů ve vývoji jógy jako terapie. Studium s Dougem mě přimělo přemýšlet o józe z jiného úhlu pohledu. Dá se využít prakticky v jakémkoliv stadiu života, či při jakémkoliv omezení naší tělesné schránky. Je úžasné sledovat proměnu lidí, která pozvolna nastává při pravidelném cvičení jógy, které je již nyní pro mě naprosto nedílnou součástí života.
Věřím, že nás všechny vede k lepšímu vztahu k sobě samým a všem kolem nás a z hloubi svého srdce děkuji všem svým učitelům a studentům, bez kterých bych nebyla, kdo jsem nyní.


Namaste

Zpět na  Lektoři