SÍLA A JEMNOST VINYÁSY

Středa 19:15 - 20:45hod.
Cena 200,-Kč. Možnost využít YL PASS.


Praxe je vhodná pro začátečníky, chronické začátečníky i pokročilé. Lekce nabízí pozice s jejich modifikacemi pro různé úrovně. Posouvá tělo a mysl dál, se silou a jemností, kterou do ní každý na své podložce vloží. Na lekci pracuji s vědomím našich vnitřní energií a dechem. Vhodné pro ty, kdo si chtějí pročistit hlavu, protáhnout, posílit a přitom uvolnit své tělo a mysl.
NOVĚ PÁTEČNÍ RANNÍ LEKCE:


RANNÍ FRESH
7:30 - 8:30ho.
Cena: 150,-Kč
Možnost využít YL PASS.


Jógové ranní probuzení Vám dodá energii jako ovocný fresh po ránu. Přijďte rozhýbat tělo vinyasovou praxí, která vás dovede k protažení těla a naladění vaší mysli tak, aby celý den plynul s úsměvem na tváři. 

Lenka PáleníkováMá touha posílit tělo, obohatit ho o další druh pohybu, mě před 6lety přivedla k józe. Už na první lekci jsem pochopila, že tento pohyb by mělo tělo dělat pravidelně, aby se srovnalo, posílilo, ozdravilo a posunulo ve svých možnostech dál. Jogový propracovaný systém asán mi najednou dával největší smysl, který je pro tělo zdravý a učinný. To hlavní, co jsem však pochopila až o několik let později bylo, že jóga zejména srovnává, posiluje, ozdravuje a posouvá dál moji mysl, probouzí energii a dává věci uvnitř mě do pohybu. Nenápadně mě začala přivádět na cestu, po které právě kráčím. Jóga se stala součástí mého každodenního života, nejen ve formě asán, které fyzicky praktikuji na podložce, ale je přítomna v mé mysli. Formuje můj pohled na život, každodenní situace, svět kolem mě a ve mě. Jóga spojila mé tělo s mou myslí, mou mysl s mým srdcem a srdce se světem. Jóga mě učí žít v přítomném okamžiku. Poodhaluje slupku po slupce skryté emoce a projevy ega, ale zároveň je to ona, co je pomáhá kultivovat a posouvat dál.
Jóga je pro mne "něco" co probouzí život, lásku a soucit v srdcích a učí nás být tady a teď a přitom ještě dál.
Plynutí asán, když tvořím sestavu jógové praxe, mi připomíná tahy štětcem vedené dechem malíře a možnostmi jeho ruky. Obraz který pak vzniká je pokaždé jiný, ač plátno a předloha byla stejná. Vnitřní dojem, který obraz zanechá na těch, kdo připustí aby dílo na něj zapůsobilo, je u každého odlišný. Pro někoho silný, u někoho se jemně dotýkající prožitek a nebo jen fyzické projití kolem. Ale vždy působí. Má-li se to stát, cesty lidí a jógy se vždy ve finále protnou a začnou na sebe navzájem působit, přesně tak, jak a kdy je potřeba.