ZÁŘÍ

01.09.2020

Vítám Vás v další etapě roku. Jak začátek nového školního roku, tak i překlápění se léta do podzimu. A zrovna dnes - 1.září, je úplně podzimní počasí. Jako by nám příroda naznačovala, že jsme si měli teplých dní užít, když byly a nečekat, že se jich ještě pár do konce léta objeví. Může tomu tak samozřejmě být, ale co chci napsat a vyzdvihnout je fakt, že jóga nás učí být plně přítomni momentu tady a teď. Být přítomni plně tomu, co právě děláte tady a teď a místo toho, abyste tomu říkali práce, nazývejte to hrou.  ( to není čistě moje, to kdysi řekl Alan Watts :-))


U nás ve studiu pokračujeme dále. Září s sebou přináší pár změn. Máme nové lektorky a jednoho lektora. Eva Procházková učí středy odpoledne, Michal Karpíšek čtvrtky odpoledne a brzy začne i Dominika Hejnová, ta povede lekce ve středu večer. Přidáváme nové lekce s Elenou Kianičkovou. Informace o lekcích najdete v rozvrhu a také na webu.

Eva Procházková
Michal Karpíšek
Elena Kianičková


V pondělí 7.9. nás čeká poslední lekce tohoto léta v rámci benefiční jógy, kterou pořádáme s Nadací Veronica, @Jógujeme pro Stromy a koná se v parku hradu Špilberk, poblíž hřiště na pétanque.

Lekce bude velmi speciální a určitě krásná. Povede ji Tereza Březinová za doprovodu živé hudby, hrou na cello, na které hraje Michal Karpíšek. Určitě si nenechte takovou příležitost ujít.

Vstupenky na lekci si můžete zakoupit přes smsticket a nebo platit hotově na místě. Minimální příspěvek je 100,-Kč. Výdělek z letního venkovního jógování věnujeme na spolek Větvení.

UDÁLOST NA FACEBOOKU


Pokud si pročítáte téma měsíce, které vychází z Metody Jivamukti Yogy, které každý měsíc překládám a zároveň se i nechávám tématem inspirovat v životě, tak zde přikládám odkaz. 

TÉMA MĚSÍCE


Dál nás sledujte, praktikujte s námi a i sami a těšíme se dál, jak se budou situace vyvíjet a i když před námi může ležet spoustu neznámého, s neznámým se mohou objevit strachy a obavy, jóga nám dává, umožňuje jiný náhled, jinou zkušenost a prožitek a na základě svého prožitku neznámé poznat a tím se přestat obávat a žít ve strachu a obav z toho, co přijde. 

Děkujeme Vám také za projevenou přízeň během prázdnin a vzhůru dál.

Těšíme se na naše společné praxe a čas.

S láskou a radostí vždy,

Naďa Brzobohatá

majitelka a lektorka Yoga Lokah.