Unikátní workshop s Hudson Leick     19.03.2019

03.03.2019

DATUM: 19.03.2019

ČAS: 17:30 - 20:00hod.

CENA: 800,-Kč při registraci do 18.03. Cena na místě v den konání 950,-Kč

Závazné registrace na workshop info@yogalokah.cz

V březnu přivítáme krásnou návštěvu z USA - Hudson Leick. Možná ji někteří už budete znát, jezdí do České Republiky pravidelně už několik let a pořádá workshopy a retreaty. A poku ji třeba neznáte jako já, tak budeme mít možnost s ní praktikovat 19.03. od 17:30 u nás ve studiu.

Lekce bude vedená v angličtině s překladem do čj.


Hudson říká a vzkazuje nám všem...

I want to take this moment to welcome you. I am interested, excited, and grateful to meet all those who feel called for this co-creation.


A jaký bude workshop s Hudson?

...naučte se správně pracovat se svým tělem i dechem, a propojit tak vaši fyzickou a psychickou stránku. Dech bude vaším průvodcem během celé lekce, díky němu se vaše tělo v jednotlivých pozicích začne více otevírat. Zkuste na chvíli opustit stres každodenního života. Cílem workshopu je být nejen flexibilnější a fyzicky silnější, ale dostat ze sebe hluboko zakořeněný stres a emoce.
"Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat... Vím, že jóga funguje. Naučila mě mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy," vzkazuje Hudson.


Hudson Leick se józe věnuje od roku 1993 a od roku 1997 ji vyučuje po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu a jejich kombinaci. Svoje zkušenosti prohlubuje v Indii, kam pravidelně cestuje do ášramu za indickou duchovní učitelkou Ammou, a jejími učiteli jógy byli mj. Max Strom, Bryan Kest, Steve Ross i Ana Forrest.