SRPEN

07.08.2020

Posílám pozdravy tam, kde se právě uprostřed prázdnin nacházíte. Srpen je pro mě měsíc, kde vnímám, jak léto vstupuje do svého vrcholu, pole se začínají sklízet, začínají se červenat šípky a mám vždy takový pocit, že je příroda klidnější, že se léto přibližuje do svého konce, do plnosti a zakončení. Ale zároveň jsou krásné letní dny, plné slunce, déšťů, koupání, užívání si lenivých, pomalejších dní.
U nás ve studiu jsme také nabrali na pomalejším tempu. Čeká nás jeden host. Lenka Nechvátalová z Českých Budějovic povede 12.08. jednou ze svých lekcí. 

Místo si rezervujte přes sms na tel. č. 732 930 892.


Dále pokračujeme v pondělních lekcích venku v parku hradu Špilberk. Ve spolupráci s Nadací Veronica již 4. rokem pořádáme akci Jóguj a pomáhej. Letos opět výdělek věnujeme na spolek Větvení.

Lekce probíhají v pondělí za příznivého počasí od 18:00h. Každé ponělí potkáte jinou lektorku či lektora. Poslední lekci - tj. 7.09. máme pro Vás překvapení. 

Vstupenkz na lekce si můžete kupovat přes smsticket nebo platit hotově na místě nebo v některých z nadačních obchůdků. 
Těšíme se na Vás.


Obvyklé lekce jsou některé přerušené, jiné pokračují dále i přes prázdniny. Sledujte rozvrh, kde je vše aktualizováno.


A pro ty, kteří čtete témata měsíce, je tady nové, srpnové téma. Sepsala ho moje učitelka, spoluzakladatelka Metody Jivamukti Yoga, Sharon Gannon. Pojednává o důležitosti úcty, respektu, lásky a přátelství na cestě Jógy. Tak nám přeji ochotu, vytrvalost a vůli otevřít srdce těmto ctnostem, které jsou nevyhnutelně základními předpoklady pro naši upřímnou praxi a života vůbec.

Téma  měsíce SRPEN