Spirituální Bojovník

29.03.2018

Pondělí, středa a pátek: 11:30 - 12:30 hod.

Kontakt: 602 300 490

e-mail: info@yogalokah.cz

Cena lekce: 150,-Kč / lze využít YL Pas


Jivamukti sekvence Spirituálního Bojovníka je kompletní lekce jógy. Transformuje, osvěžuje, dodává energii a zároveň uzemňuje. Vede k vnitřnímu zkoumání hlubších a spirituálních aspektů nás samých.

"Nehovoř zle o sobě. Bojovník, který je v Tobě, slyší Tvá slova a je jimi potlačen. Jsi silný a statečný. Tvá duše má vnitřní noblesu. Nech ji růst" 

 David Gemmel

Tato energická, celkově vyvážená praxe  sekvence ve stylu Vinyása, je vlajkovou lodí Jivamukti Yogy, která vás zve do nitra, jako spirituálního bojovníka a zanechá vás plnými energie a pevně uzemněné.


Lekce je doporučena těm, kdo mají nějakou zkušenost s jógou. Je pro ty, kteří nemají mnoho času na delší lekce, a protože je lekce v čase oběda, tak je i pro ty, kteří se chtějí v polední přestávce protáhnout a nabít se čerstvou energií do odpoledne. Lekce je svižná, vedená ve stylu Vinyása. Jednotlivé pozice jsou odříkávány s odpočítávaným dechem. Je zde minimum instrukcí pro provedení ásan. Lekce nabízí dobře složenou praxi, obsahuje zahřívací část, zadání vyššího záměru, mantru, Surya Namaskar-Pozdrav Slunce, stojné pozice, rotace, balanční pozice, záklony, předklony a obrácené pozice. Také meditaci a závěrečnou relaxaci.
Je tedy vhodná pro vás, kteří máte méně času se věnovat hlouběji jógové praxi, pro vás, kteří se chcete fyzicky "dostat do formy" a pro vás, kteří chcete pracovat na silné ásanové praxi a zařadit ji do zvladatelné, denní rutiny.
Tato lekce je vždy stejná. Pevně daná sekvence. Tím, že se zavážete ke konsistentnímu, stálému a pravidelnému praktikování, dáváte si příležitost postoupit na úroveň mistra.
Prvních pár lekcí se mohou zdát nezvladatelné, ale časem a s pravidelnou praxí je postup nevyhnutelný.