Páteční Hatha Jóga

24.01.2019

Hanka Partyková

Lektorka jógy pro děti, dospělé, seniory, terapeutka kraniosakrální terapie a harmonizačních masáží, dříve i průvodkyně v lesních školkách, milovnice života, lidí, zvířat, přírody. Ve svém volném čase se věnuji přátelům, rodině, pejskům, chození po horách, koupání v řekách, toulání po loukách a sbírání bylin, ručním pracem a pečení.

Po dobu nepřítomnosti lektorky Kláry Judexové, která cestuje do Indie, povede páteční lekce lektorka Hanka Partyková. Čas zůstává stejný. 17:00 - 18:15hod. Hanka vezme všechny pátky kromě jednoho, a to 1.3.2019. Rezervace na lekce přes náš rezervační systém.

A na co se můžete těšit? 

Prožijeme jemnost a stabilitu svého těla, duše a mysli s respektem k sobě, tak abychom se cítili co nejlépe.

Setkáte se s prvky hatha jógy a kundalini jógy, využijeme pranajámové techniky, meditace, naučíme se relaxovat a využít práci s dechem a naší mysli, rozezníme naše hlasy pomocí krásných manter. Setkáte se s prvky aromaterapie, muzikoterapie i tance.

Všechno se bude dít s respektem k našemu tělu, každá z vás bude mít prostor cvičit podle momentální nálady ve své vlastní přirozenosti, tak jak to zrovna potřebujete mít.

Pokud jste ještě nikdy jógu necvičili nebo máte nějaké zdravotní potíže a jógá vás láká, přijdte, spolu najdeme i alternativní způsob pohybu.
Každá lekce je jedinečná tak jako každý z nás.

8.3. jóga - oslava ženství (ke dni žen). 

Těším se na setkání s Vámi a společné prožití naší jedinečnosti a jednoty zároveň.