LEKCE NA POMOC AUSTRÁLII - DĚKUJEME!!!

01.02.2020


LEDEN SKONČIL A S NÍM I SBÍRKA NA POMOC AUSTRÁLII.
Právě jsem odeslala na organizaci WIRES krásných 884 AUD. 🙏💜🙏


Posílám všem, kteří jste přispěli a ukázali jste zájem a starost, velký dík a hlubokou poklonu.
Velký dík také patří lektorkám studia, které věnovali část výdělku za svých lednových lekcí, velký dík všem, kteří se zúčastnili Kirtanu pod vedením naší lady Janaki Ja a také velký dík letí Petře Krejčové, její dceři Ally a kamarádkce Natálce, se kterými jsme uspořádali akci Pečeme pro Austrálii a částku 5.500,-Kč jsme připojili ke sbírce ve studiu.


A proč tato organize?
WIRES (NSW Wildlife Information Rescue and Education Service) je největší australská organizace na záchranu volně žijících zvířat. Založena byla v roce 1985 v Novém Jižním Walsu (NSW) - státě, který je aktuálně ohněm nejvíce zasažen a prožívá nejhorší sezónu požárů za posledních 20 let. Pro organizaci pracuje 2500 dobrovolníků, kteří ročně poskytnou veterinární a další péči desetitisícům zraněných, nemocných či osiřelých volně žijících zvířat (jen v prosinci 2019 zrealizovali 3300 výjezdů).


♥️S velkou láskou vše je možné. ♥️
Velký dík a obdiv vám všem.

Každý z nás může udělat něco. I když to bude jen malé gesto. Proto jsme se ve studiu s lektorkami dohodly, že část výdělků z lekcí během ledna dáme dohromady a pošleme na organizece, které v Austrálii pomáhají. Ať už to bude na hasiče, či na organizace zachraňující zvířata.
A tak Vás žádáme, pojďme se spojit, přijděte na lekci a tak přispějete na dobrou věc.


Austrálie hoří. A léto tam právě začalo. Rok 2019 byl rekordně nejteplejším a nejsušším. Dnes jsou tam teploty skoro 50°C. Odhaduje se, že zahynulo až půl miliardy zvířat. Více jak 20 mrtvých lidí a tisíce domovů, které shořely. Požáry zvýšily 2/3 národních ročních emisí CO2, podle Sydney Morning Herald. Kouř se dostal na ledovce ve vzdáleném Novém Zélandu (!), a tak se rychleji rozpouští kvůli albedo efektu. 
Každá pomoc se počítá. Pokud nestihnete přijít na lekci, Váš příspěvek můžete přinést do studia nebo někdo z vašich blízkých. Řekněte o sbírce svým známým, je potřeba se spojit a jednat. Změna opravdu musí přijít.

Naše myšlenky jsou se všemi v Austrálii. S každou bytostí postiženou ničícími ohni.


Informace si můžete i přečíst zde:

REGISTRACE NA LEKCE NEBO PROSTĚ PŘIJĎTE!