Jessica Stickler from Jivamukti School in New York back in Brno 23. and 24.05.2018

03.04.2018

S Jessicou, pokud jste ji ještě v Yoga Lokah nepotkaly, zažijete krásnou praxi jógy. Jessica dává důraz na techniku provedení pozic, učí, jak modifikovat v pozicích a jak na přípravné pozice před samotnou pozicí finální. Její vedení lekcí je přirozené, instrukce jasné a sekvence pozic vždy dobře, pro tělo, mysl a ducha promyšlené a sestavené. Od jednodušších, od počátků ke složitějším pozicícím a jejich provedení.

Jessica začala vést lekce v roce 2008 a má za sebou více jak 1000 hodin vzdělávání se a učitelských tréninků. Jógu také učí mezinárodně a také bývá součástí učitelského tréninku Metody Jivamukti Jógy jako mentor. Její lekce jsou protkané anatomickou a intelektuální precizností, skvělou hudbou, také meditacemi a praxí pozorností. Její zkušenosti obsahují práci s praktikanty na všech úrovních a i těch, kteří prošli zraněními a nebo vyžadují speciální vzdělávací potřeby.

Jessica je nadšená praktikantka, milovnice jógy, předávání učení jógy, se zapáleným srdcem podporuje práva zvířat a lidí a má ráda svůj nový dům v New Jersey, kde se také trochu věnuje zahrádce a vaření. Její jógové kořeny a rodina je Metoda Jivamukti Jógy a jejími učiteli, mimo jiných, jsou Sharon Gannon a David Life.


V Yoga Lokah povede Jessica dva workshopy.

Oba jsou vhodné i pro začátečníky, s menší zkušeností s jógou. Workshopy se nebudou překládat. Zdatnost v angličtině je vítaná. A stačí mít chuť a otevřenou mysl.


ROCK&FEEL YOUR HIPS

V tomto workshopu, který kombinuje Vinjásu Flow spolu s hlubokými praktikami k otevření kyčlí, se naučíme a prozkoumáme, jak se můžete dostat hlouběji do svých kyčlí. Očekávejte kompletní, dynamickou praxi ve stylu Jivamukti Jógy a sekvence sestavené se záměrem dostat se hlouběji k otevřenosti a síle kyčlí. óm lovely hips. Všichni jsou vítáni, pojďte sdílet dobrodružtví! Ponořit se hlouběji do lásky k józe. 

                                                       

STŘEDA 23.05.2018       17:30 - 20:00hod.                                

CENA: 800,-Kč                


INTO YOUR HEART OVER YOUR GAME

Tento workshop je pro ty, kteří MILUJÍ nebo NENÁVIDÍ záklony! Tento workshop kombinuje Vinjásu Flow spojené s praxí pro uvolňování ramen a kyčlí, aby se záklony staly více dostupnými a to i pro ty, kterým záklony nepřichází lehce a přirozeně a těm, kteří jsou si jisti v záklonových pozicích, tak budou podpořeni a vyzváni jít zase o trochu hlouběji. Často záklonové praxe po nás vyžadují, ať se pohybujeme na hranici zranitelnosti, ale zároveň nás posilují, abychom byli odvážnější, když jsme tváří v tvář neznámému a abychom beze strachů projevovali lásku k ostatním. Pojďte podpřit svoji lásku k záklonům.

ČTVRTEK 24.05.2018     17:30 - 20:00hod.

CENA: 800,-Kč                                              

Cena za obě lekce 1.400,-Kč


Závazné registrace na info@yogalokah.cz

Platba na místě v hotovosti.