Hudson Leick opět v Yoga Lokah

26.09.2019

Jsem moc ráda, že se k nám vrací Hudson Leick. Někteří jste s ní praktikovali na jaře a teď máme další možnost. Ve studiu povede dvě lekce, jednu Hatha Jógu, druhou Kundalini Jógu a pak hodinové setkání s meditací, zpěvem manter a povídání o její zkušenosti v Indii.
Určitě si její lekce nenechte ujít.


Naučte se správně pracovat se svým tělem i dechem, a propojit tak vaši fyzickou a psychickou stránku. Dech bude vaším průvodcem během lekcí, díky němu se vaše tělo v jednotlivých pozicích začne více otevírat. Zkuste na chvíli opustit stres každodenního života. Cílem mých lekcí je být nejen flexibilnější a fyzicky silnější, ale dostat ze sebe hluboko zakořeněný stres a emoce.


"Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat... Vím, že jóga funguje. Naučila mě mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy," vzkazuje Hudson.

Hudson Leick se józe věnuje od roku 1993 a od roku 1997 ji vyučuje po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu a jejich kombinaci. Svoje zkušenosti prohlubuje v Indii, kam pravidelně cestuje do ášramu za indickou duchovní učitelkou Ammou, a jejími učiteli jógy byli mj. Max Strom, Bryan Kest, Steve Ross nebo či Ana Forrest.

O HUDSON...


"Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy.
V józe se člověk učí poddat se. Ano, hýbeme a zpevňujeme se, ale ve svém jádru se musíme podvolit sami sobě. Tomu, co právě děláme a kde se nacházíme.
Pochopila jsem, že můj čas na tomto světě je omezený. A pokud jsem já cvičením vyléčila svoje rány na duši, cítím potřebu předat tuhle zkušenost dál. Vím, že jóga funguje. Změnila mě. Viděla jsem, jak mění ostatní, a věřím tomu, že každým pohybem i každým dechem se můžeme posouvat dál. Sama to na sobě vidím.


Pokud s tím, co píšu souzníte, moc ráda vás všechny uvidím na svých lekcích.

A i vás, které jsem mohla potkat už při mé první návštěvě studia.
S láskou, Hudson"


Lekce jsou vedeny v angličtině. Pokud bude potřeba, překlad bude k dispozici.