FyzioJóga v Yoga Lokah 

31.08.2020

PONDĚLÍ

18:15 - 19:45hod.
FyzioJóga - OTEVŘENÁ LEKCE (všechny pokročilosti)
cena: 200,-KčÚTERÝ

7:00 - 8:15hod.
Ranní Jóga a Pranayama
cena: 175,-Kč


16:15 - 17:15hod. 
FyzioJóga - otevřená lekce
cena: 150,-Kč

Od října je lekce jako uzavřený kurz. Pro registraci do kurzu kontaktujte lektorku.


17:25 - 18:55hod. 
FyzioJóga - otevřená lekce
cena: 200,-Kč

Od října je lekce jako uzavřený kurz. Pro registraci do kurzu kontaktujte lektorku.Pro více info kontaktujte lektorku na elena.Kianickova@seznam.cz 

Po prázdninách dál pokračujeme s FyzioJógou pod vedením lektorky jógy a fyzioterapeutky Eleny Kianičkové.


Elena o sobě říká:

jsem vzděláním fyzioterapeutka, ale jelikož jsem se na škole nedozvěděla to, co mně nejvíce zajímalo - jak souvisí psyché a soma, a jak s tím smysluplně pracovat - začala jsem se ještě v průběhu studia zabývat jógou a kraniosakrální terapií. Ze začátku jsem jógu pojala jako autoterapii a průzkum toho, co dělá cvičení ásán s myslí, emocemi, tělem. 

Věnovala jsem se hlavně hatha józe, na kterou jsem si později udělala učitelský kurz. Po několika letech praxe hatha jógy jsem se začala věnovat dynamickým stylům, konkrétně Aštanga Vinjása józe (na kterou jsem absolvovala učitelský kurz v Rišikéši v Indii) a Prana Vashya józe. Kvůli intenzivnější osobní praxi jsem pak byla několik krát krát v Mysore, v jižní Indii. Aktuálně praktikuji obojí, jak hatha, tak aštangu vinjása jógu.


V učení jsem si vytvořila přístup, ve kterém kombinuji jógu a fyzioterapii tak, aby bylo cvičení bezpečné a prospěšné. Tak, aby se co nejvíce rozvíjelo vnímání těla a pochopení základních principů toho, jak funguje. Díky tomu se pak můžeme posouvat ve své jógové praxi dál.


V oblasti fyzioterapie mám desetiletou praxi v oboru a absolvovala jsem řadu odborných kurzů. Ty nejdůležitější a momentálně nejvíce využívané jsou pro mě kurz BPP (bazální posturální programy - terapie vycházející z vývojové kineziologie) a Metoda Ľudmily Mojžíšové (zaměřená na terapii funkční ženské sterility).


Svou další cestu jako terapeutka vidím hlavně v Kraniosakrální terapii, která mně umožňuje pracovat celostně a jít k příčinám potíží. Od roku 2009 jsem absolvovala několik kurzů tady v ČR a od roku 2013 studuji pod Upledger Institute Interanational. 

Pod ním jsem absolvovala zkoušky k certifikaci v Kraniosakrálních technikách v Granadě ve Španělsku a tam i pokračuji v dalším studiu.

Lekce si rezervujte přes rozvrh