ČERVENEC

01.07.2020

Namaste yogini z Brna a okolí


Léto je tady, teplo a volnější dny. Naše energie se spíše soustřeďuje na venkovní aktivity, na setkávání s blízkými, dovolené, volnější dny, i když třeba ne pro každého. Nevím, jak všichni prožili čas karantény, třeba je teď potřeba dohnat to, co bylo přerušeno a nebo je potřeba přijít na jiný způsob, najít jinou cestu a přístup, jak třeba k práci, tak i k rodině a svým blízkým, Co se třeba ukázalo jako užitečné během karantény a cojiž není potřeba dál držet a nést si s sebou. Jógové praxe a techniky jsou k takovým životním změnám velmi užitečné. Proto Vás zvu k nám do studia, jak už na běžné otevřené lekce, tak na plánované speciální akce. 

Kmen Hopi nás inspirují: "Čas osamocených vlků je za námi - shromážděte se! Ať z Vašeho postoje a slovníku zmizí slovo boj. Vše, co teď děláme, by mělo být posvátné a oslavující. My jsme ti, na které jsme čekali."


Například během července a srpna bude opět akce Praktikuj&Pomáhej. Kdy se již 4tým rokem spojíme s brněnskou Nadací Veronica, budeme jógovat a přispívat na vybranou nadaci. Letos to opět bude Větvení z.s. Informace o konání budou již brzy. Předpokládaný začátek je druhé pondělí v červenci v podvečerních hodinách.


Sledujte letní rozvrh, protože i lektoři se berou dovolenou, tak ať víte, kdy lekce budou a kdy ne.


S Lenkou Páleníkovou jsme si pro Vás připravily další letní retreat. Info si můžete přečíst zde.


Na Instagramu studia pořád každé ráno přenáším přímý přenos meditace a dechových cvičení. Není potřeba se nikde hlásit, stačí mít Ing účet a můžete se k nám ráno připojit.


Také Vás zvu k přečtení červencového tématu měsíce, který opět sepsala moje drahá učitelka Sharon Gannon. Téma je opět časové - Soucítění v době krize.


Přeji Vám krásné letní dny a noci, dejte nám vědět, kde jste, jak si užíváte slunce, vodu a teplý vzduch.


Těšíme se na nás a naše společné akce.
S úctou a radostí,
Naďa Brzobohatá 
Z předchozích letních akcí