ČERVEN

08.06.2020

Zdravím Vás už ve skoro letním čase. Studio se pomalu rozjíždí, postupně se vracíte zpět na své oblíbené lekce a za svými lektory. Nás to moc těší a jsme rádi, že studio patří k místům, kam se vracíte a pokračujete v praxích. 

Červen sebou přináší pár příjemných příležitostí, jak dál rozvíjet a nebo začít praxi. Měsíc červen je o příležitostech. Můžete si přečít i téma pro tento měsíc, který vychází z metody Jivamukti Yogy. Metody, v jejíchž krocích kráčím a je mojí jógovou rodinou a kořeny. Téma měsíce najdete zde.


Prvně bych velmi ráda přivítala zpět naši moc oblíbenou lektorku Terezu Březinovou. Její lekce je zpět na rozvrhu. Můžete tedy s ním opět praktikovat a to ve čtvrtky v podvečerní hodině. Info si přečtěte zde.


21.06. se bude konat velmi zajímavý workshop vedený lektorkou Kateřinou Rojkovou - Jak na záklony. Info si přečtete zde.

Pokud máte teď více času a také přemýšlíte, že byste rádi s jógou začali a nebo si prohloubili své již zažátky, tak od 6.7. máme připravený Kurz prvej polovice 1. série ashtanga jógy. Kurz vede lektorka Anna Alaxinová a info si přečtete zde.

A jedna krásná akce, která se nekoná ve studiu, ale ráda bych Vás na ni také pozvala. Druhé léto Vás s majitelkou Vinařství Plenér Dominikou Černohorskou, zveme na Jógu ve vinici. Letos se bude konat v době Letního Slunovratu - 21.06. od 17:30hod. Více info a jak se přihlásit, si přečtěte zde.


A protože je tento měsíc spojený s příležitostmi, napadá mě otázka spojená s touto myšlenkou a příležitost se zamyslet nad faktem - kdo získá víc, když uspějeme a vidíme dobro v ostatních, je to ten, na koho se díváme a nebo ten, kdo se dívá? 

Ať se Vám dobře rozjímá a těším se na naše setkávání. Ve studiu a mimo něj.