Pátek

Čas: 17:00 - 18:30hod.
Cena 175,-Kč
Platba v hotovosti na místě, možnost použít YL Pas.


Friday English class
Hatha Yoga
Time: 15:30 - 16:45 o 'clock
Price: 175,-Kč
Pay in cash or you can use YL Pass. For info inquire in studio.

Klára JudexováNikdy před poznáním bych nevěřila, jak zavřené srdce a nedostatek lásky k sobě, může ovlivnit naše vnímání světa natolik, že i ty hezké momenty, se zdají být nudné a šedivé, jako hustá mlha za tmy bez světel. A tak děkuji matce za život, zemi za přijetí. Děkuji nejvyšší síle, že mi ukázala a dala šanci jít cestou jógy a cestou poznání. Jednu z mnoha dobrých cest k znovu nalezení, sjednocení individuálního já s nejvyšším já. Nebo také cestu lásky, soucitu a znovu otevření srdce. Není to cesta jednoduchá a to prý dobré cesty ani nebývají, ale jedno dnes vím jistě, návrat k sobě, znovu otevření srdce je to nejlepší co mě mohlo potkat.

Poznala jsem už tolik, že jsem se rozhodla tuto cestu opravdu žít. Žít tady a teď v podmínkách a možnostech jaké mám. Miluji poznávat poznané i nepoznané, odkryté i neodkryté. Miluji Indii a Indy. Miluji život jaký je a jógu takovou, jaká je a proto se chci s Vámi o to poznání podělit.

Jóga je jen jedna. Co se týká mých lekcí, jsou takové, jaká jsem já. Zkusila jsem všech druhy a tak z toho vznikl můj vlastní styl. Je v ní vše, co jsem se naučila a stále učím. Vycházím z Hatha jógy. Dbám na správné provedení pozic a na to, abychom lekcí společně prošli vědomě, protože to, je v józe moc důležité. Mé lekce nejsou ani moc náročné, ale ani jednoduché. Jsou o poznání a cíl mají stejný. Stiram Sukham Asanam. Chitta Vrtti, Nirodaha. Aneb být v pozici pohodlně. Dostat mysl a myšlenky do stavu peace of mind. Mír v mysli a klid v duši. Přijďte, zkuste, zůstaňte a nebo dál objevujte. Těším se na každého.