Jolana Whyte

Joli má více než 10 let jógové zkušenosti jako akreditovaná učitelka dynamické jógy s Godfreym Deveroux. Tato metoda v názvu je trochu zavádějící, neb princip je založen na vnímaní toho co jsme schopni cítit nežli toho co jsme schopni udělat. 

Další informace naleznete v odkazu: https://www.dynamicyoga.com/method.php


Další studium prohloubila v mnoha různých zemích : Velké Británii, Itálii a Francii a učila lidi všech věkových kategorií a různých schopností.
Její hloubka znalostí a zkušeností jí umožňuje poskytovat jógový zážitek, který nejen posílí a definuje vaše tělo, ale umožní najít vnitřní klid prostřednictvím dýchací a soustředěné techniky, která pomáhá vyvážit tlak, který občas cítíme v každodenním životě.
Joli vede individuální lekce v AJ a češtine nebo skupinové lekce, kde vás zve k použití inteligence vašeho těla tak aby jste získaly více bezpečné a holistické jógove praxe. Její lekce jsou zábavné, intuitivní a přirozené.

Dynamická jóga učitele Godfreyho Deverouxe se vyznačuje především citlivým přístupem ke cvičení a hledání hranic úsilí bez úsilí. Zkušenosti s jeho metodou Vám ráda předám během svých lekcí. Hodiny Dynamické Jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Důležitá je pouze zvídavost, otevřenost a pohodlné oblečení. Těším se na vás.

STŘEDY OD 18.03.
19:15 - 20:30hod.
175,-Kč. Možnost použít YL Pas.