Rádi byste prohlubovali zkušenosti za čtvrtečních lekcí? Máte možnost přihlásit se na pondělní uzavřený kurz v čase 18:00 - 19:30hod.

Momentálně se uvolnila 2 místa na v pořadí třetí  

10 týdenní/1.750,-Kč  kurz "Nové začátky".

Kurz začína v pondělí 1.4. a lekce je každé pondělí po 10 týdnů.

Kurz je vhodný pro každého, kdo by chtěl prohloubit ashtangovou sekvenci, se kterou se seznamujeme a začíname na čtvrtečních lekcí "Nové začátky". Kurz udržuje kontinuitu a směřuje k plynulému flow, koncentraci na dech a presouvání pozornosti do těla.
Jinými slovy pozdravíme slunce, sladíme pohyb s dychem a nakonec budeme relaxovat. ;)

Napište si na email info@yogalokah.cz pro rezervaci místa a info o platbě.


Nové začátky 

Lekce je vhodná pro úplné začátečníky. Pro vás, kteří nemáte vůbec žádné zkušenosti s praktikováním a máte neutuchající zájem s jógou začít. Začnete pěkně od začátku, s představením vám jógy a józe vás, základní pozice, pozornost na dech, základy meditace, a jak na relaxaci, to vše na vás bude čekat v lekcích pro začátečníky. A pokud již máte zkušenosti s praktikováním, ale chcete se vrátit zpět a poznat, jaké to je opět být na začátku, tak jste také vítáni.

Lekce vede Lenka Neštická. O svém záměru vedení lekcí pro začátečníky říká:

"Na svojich hodinách určených pre začiatočníkov by som rada skumala rôzne aspekty jógovej praxe: pranajamový dych ujayi, technické prevedenie jednotlivých asán, terapeutické aspekty jógy,držanie koncertrácie a pozornosti, ktoré človeku umožňujú rozpoznať, ktorým smerom sa chce na svojej jógovej ceste uberať.... "

Informace o lektorce si přečtěte zde.

Otevřená čtvrteční lekce: 17:45 - 19:00 hod.

Cena: 175,-Kč. 

Platba v hotovosti. Možnost využít YL Pas.