Jógové plynutí

Any sestavuje lekci tak, abyste se prodýchali, na chvíli se dokázali "odpoutat" od proudu myšlenek a uvolnili z těla napětí, které může vznikat po celodenním shonu a strnulém sezení v kanceláři.

Dnešní doba klade vysoké nároky na stránku fyzickou i psychickou. Z toho důvodu stále více lidí trpí napětím, jehož projevem je nervozita, stres, nespavost, a to vše má dopad i na pohybový aparát. Stres se nám ukládá v těle: někoho můžou z celodenního napětí bolet záda, jiný má bolehlav, či stažený žaludek. Stres vede k předčasnému stárnutí.

Dech léčí. A my paradoxně dýchat zapomínáme. Když jsme pod tlakem, dýcháme povrchově. Tělo to přežije, ale cítíme se poté "vyšťavení". No aby ne, vždyť naše buňky jsou nedostatečně okysličené.

V józe se provádějí pohyby spojené s vědomím dechu - tím se stává tento zdravý pohyb nejpřirozenějším prostředkem proti stárnutí. Kyslík v buňkách se stará o celoživotní vitalitu. To vám, ale i vašim buňkám, přinese osvěžení a uvolnění.

Any jógu vnímá jako praktický nástroj, který využívá v každodenních situacích. Jóga se pro ni tímto stala velkou pomocnicí a ráda by i vám předala um, jak užívat ásanovou praxi, dech a další harmonizační techniky a přála by si, abyste tyto znalosti a zkušenosti z podložky uměli využívat i mimo ní. Hlavně s radostí dělat něco pro sebe.

Lekce je vhodná pro začátečníky a pro každého, koho zajímá správný dech, zdravý pohyb a radost z poznávání nového a prohlubování již známého.

MOMENTÁLNĚ LEKCE NEPROBÍHÁ.