Archiv

 

Lektorka jógy pro děti, dospělé, seniory, terapeutka kraniosakrální terapie a harmonizačních masáží, dříve i průvodkyně v lesních školkách, milovnice života, lidí, zvířat, přírody. Ve svém volném čase se věnuji přátelům, rodině, pejskům, chození po horách, koupání v řekách, toulání po loukách a sbírání bylin, ručním pracem a pečení.

Michal se k nám vrací už několik let. A pro vás, kteří jste byli smutní, že Michal nebude na festivale v listopadu, tak hned v prosinci s ním můžete u nás praktikovat.

Jógu vnímám jako praktický nástroj, který lze využít v každodenních situacích. Pomáhá mi s tím, jak chci prožívat své dny a ráda bych vám tímto kurzem předala kousek tohoto umu.

V Yoga Lokah se o tomto víkendu můžete setkat se čtyřmi krásnými ženami. Každá z nich přináší svoji osobitou práci. Jsou zanícené pro to, co dělají a Vy můžete být s nimi. Zakusit jejich odhodlání, nadšení, krásu a oddanost.

Dvouhodinovou novoroční lekci vede Naděžda Brzobohatá, certifikovaná lektorka Jivamukti Jógy a bude obsahovat ásanovou praxi, meditaci, zadání záměru, zazpívání mantry a prodloužená relaxace na závěr. Metoda Jivamukti Jógy se vyznačuje dynamickým plynutím z pozice do pozice, doprovázená je dobrou hudbou, slovem. A protože je lekce na počátku roku,...

Spojily jsme síly, nápady a nadšení...
dvě dámy, které k nám chodí na lekce, Alena a Kristýna jsou velmi kreativní a tak jsme se spolu domluvily, že uspořádáme v jednu adventní neděli tvořivé odpoledne.
Srdečně Vás tedy zveme k vytvoření vánočního dárku, buď pro někoho blízkého a nebo pro sebe. To necháme na Vás.