Archiv

 

Pro všechny nás, nadšence jógy, nejenom z té praktické stránky, ale tentokrát z té teoretické stránky, jsme pozvali skvělého Davida Dostála. David předává vědění jógy tak, jak tomu bylo dáno. Jednoduše, chápavě a s radostí. Mluví prostě a jednoduše o kořenech jógy. Proto také založil, jak sám projekt nazývá...malý amatérský projekt...Kořeny Jógy.

V srpnu budeme ve studiu hostovat milou dvojici jóginů z Českých Budějovic, kteří pocházejí z Brna.

Lektorka jógy pro děti, dospělé, seniory, terapeutka kraniosakrální terapie a harmonizačních masáží, dříve i průvodkyně v lesních školkách, milovnice života, lidí, zvířat, přírody. Ve svém volném čase se věnuji přátelům, rodině, pejskům, chození po horách, koupání v řekách, toulání po loukách a sbírání bylin, ručním pracem a pečení.

Michal se k nám vrací už několik let. A pro vás, kteří jste byli smutní, že Michal nebude na festivale v listopadu, tak hned v prosinci s ním můžete u nás praktikovat.

Jógu vnímám jako praktický nástroj, který lze využít v každodenních situacích. Pomáhá mi s tím, jak chci prožívat své dny a ráda bych vám tímto kurzem předala kousek tohoto umu.

V Yoga Lokah se o tomto víkendu můžete setkat se čtyřmi krásnými ženami. Každá z nich přináší svoji osobitou práci. Jsou zanícené pro to, co dělají a Vy můžete být s nimi. Zakusit jejich odhodlání, nadšení, krásu a oddanost.