Studio Yoga Lokah je místo, kde nabízíme programy, lekce, workshopy a setkávání pro studenty, kteří chtějí svoji praxi prohlubovat. Ať už s jógou začínáte a nebo jste letitými praktikanty. Jsme místo, kde se děje trénink jógínů - TJ. Kde nabízíme prostě programy, kde se učíme o pozicích, historii jógy, filosofii, vědomé komunikaci, józe v akci, etice a zpěvu manter, s hlubokým zájmem tvořit Jógíny a členy své komunity.

A to vše za podpory skvělého lektorského týmu, který se formuje, vytváří a díky kterému studio nabízí kvalitní programy. Lekce jsou v menších skupinkách, což umožňuje navázat blíký vztah jak s lektorem, tak i s ostatními praktikanty. Lekce začínají přesně, dejte si dostatečný čas před začátkem, aby jste se mohli převléknout a usadit se do místnosti.  Žádáme Vás, abyste respektovali čas druhých a byli na čas. 5 minut po začátku lekce již nebudete vpuštěni dovnitř, zachováváme  klid a úctu těm, jež přišli na čas. Dochvilnost je jednou z jám - etika jógy - chování k ostatním - neobíráme je o  jejich vlastní čas, jsme na čas. 

Namaste yogini z Brna a okolí 

Online Rezervace:

1. Přihlaste se přes tlačítko přihlášení (před první rezervací je nutná krátká jednorázová registrace - vytvoř bezplatný účet) 

2. Vyberte lekci a přihlaste se. Doporučujeme používat prohlížeč Google Chrome.

Pokud se Vám nepodaří přihlásit (registrovat se nebo resetovat heslo) se přímo přes rozvrh, přihlaste se zde (platí i pro registraci ci reset hesla).

Tento rezervační systém pouze povoluje přihlásit se na daný týden a lekce v něm. Neumožňuje hlásit se na lekce dopředu. Děkujeme za pochopení. 

Pokud se přihlášení ještě pořád nedaří, zavolejte na číslo nebo pošlete smsku na 602 300 490 a nebo napište na e-mail info@yogalokah.cz

LEKCE SE OTEVÍRAJÍ PŘI MINIMÁLNÍM POČTU DVOU LIDÍ.

S REGISTRACÍ NA LEKCI VÁM BUDOU CHODIT OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ LEKCE!!!  PROTO REGISTRACI DOPORUČUJEME!!!

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz