MONIKA KONCZYNOVÁ - už jste vyzkoušeli její lekce?

11.05.2014 13:12
Jsme moc rádi, že si Monika k nám našla cestu a bude sdílet svoji lásku k yoze s vámi u nás v Lokah.

Její lekce:

 

STŘEDY: Večerní Flow - 19:30 - 20:45 hod / cena 120,-Kč 

ČTVRTKY: Vinyasa Flow Yoga - 7:30 - 8:45 hod / cena 120,-Kč
Na obě lekce možnost využít permanentku.
 
Monika o své cestě k yoze: začalo to radostí z pohybu, skončilo to láskou k józe - dalo by se říci, kdybych věřila, že vztah k józe může být statický a neměnný. Po mnoha letech hledání "něčeho" a po mnoha měsících nemocí a nedůvěry v cokoli jsem šla jednoho chladného podzimního dne na jógu. Nevěděla jsem co mám čekat, bála jsem se, že nebudu stíhat, že mi to nepůjde a vůbec všeho. Na lekci jsem si ale uvědomila, že jóga není sport, není to aktivita, kde vás ostatní pozorují a soudí, nekřičí po vás trenér, abyste ze sebe vydali všechno, ba naokpak, nejlepší je co nejvíce toho přijmout. Odcházela jsem z lekce ne unavená, nýbrž naplněná energií k prasknutí. Jak šel čas, energie, síly a důvěry přibývalo a já dostala chuť se o ni podělit s ostatními a začala jsem jógu učit. Zamilovala jsem se do vlastního dechu, do možnosti být zde a každý den pozdravit Slunce buď doma na podložce nebo ve studiu s ostatními. Vyzkoušejte si taky jaké to je, nechat se unášet na vlnách dechu a plynule s ním tančit, zkuste se na chvíli zastavit a nadechnout se, nabrat sílu a užít a uvědomit si každý váš pohyb. Nic v sobě nezadržujte - ani dech, ani emoce, uvolněte svaly a pozorujte, jak se vyvíjí nejen vaše tělo, ale i vztah k vám samotným a k JÓZE. Pokud berete jógu povrchně, jen jako způsob jak zpevnit tělo a jak být ohebnější než ostatní, zkuste jí dát šanci a poznat ji do hloubky, stejně tak, jako ona do hloubky pečuje o vás. Važte si i špatných dní, protože bez nich by nebyly ty krásné krásnými a važte si i asán, do kterých jste ještě nedošli. Není kam spěchat, VINYASA vás tam dovede. 
Namaste Monika
 
 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz