Unikátní jógový workshop Cyklické jógy

22.03.2016 12:41

Přinášíme Vám unikátní jógový workshop Cyklické jógy. Velice nás potěšil Váš velký zájem o kurz Cyklické Jógy, který se již nachýlil ke konci, a tak pokračujeme dále.

Všechno v životě se pohybuje v cyklech stejně jako ženské tělo. Jste někdy plná energie a jindy se vám nechce vylézt z pod peřiny? Někdy byste se celá rozdala a jindy nechcete nikoho vidět? Věřte, že nejste jediná.

Ženské tělo je cyklické a naše energie a nálady se mění. Co s tím? Vyzkoušejte Cyklickou jógu a poznejte své tělo, 4 fáze ženy, 4 různé cykly a techniky, jak se cítít spokojenější. Menstruace, předmenstruační syndrom, výkyvy nálad, práce s naší energií - témata, o kterých jsme si měly povídat už mnohem dříve. Kurz je inspirován knihou Mirandy Gray Cyklická žena.

Během úvodního workshopu I., pro ty, které chtějí vědět,  si budeme povídat o tom, jak funguje ženské tělo podle cyklů. A řeknete si: "Proč jsem tohle nevěděla už dřív?" Vyzkoušíte si jógové pozice, které zmírňují bolestivou menstruaci. Čeká vás harmonizující dechové cvičení i uvolňující relaxace. Cyklická jóga je zaměřená na náš měnící se cyklus. Zažijete jógovou sestavu pečlivě sestavenou pro naše ženské tělo a jednotlivé archetypy v nás - Pannu, Matku, Bohyni a Vědmu. Nalaďte se na své tělo, probuďte v sobě všechny své podoby a využijte jejich potenciál. Naučte se pracovat se svými náladami, energií a hýčkejte svou ženskost.

09.04.2016   16:00 - 18:00 hod.  250,-Kč nebo 220,-Kč pro studentky, či absolventky prvního minikurzu

V navazujícím workshopu II., pro ty které už ví, se můžete těšit na rozšiřující techniky, další jógové pozice, dechová cvičení i relaxaci vhodné pro naši cykličnost. Budete mít možnost pokračovat na své cestě k sobě a sdílet své zkušenosti s ostatními. Dozvíte se o historii menstruace z různých koutů země. Prozkoumejte další úrovně a propojte se se sebou. 

12.04.2016   16:00 - 18:00 hod.   250,-Kč nebo 220,-Kč pro studentky, či absolventky prvního minikurzu

O lektorce Alici Koudelkové se dočtete zde.

Rezervace a informace zde.

 

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz