TEREZA BŘEZINOVÁ začíná učit v Yoga Lokah

05.09.2016 14:47

Mnohým z Vás není potřeba Terku představovat. V Lokah praktikuje již několik let. A tak se stalo, že její láska k józe přerostla z lásky k vlastní praxi v lásku předávat jógu dál. Jsem za Terezku moc ráda, znám ji už dlouhou dobu a vidím, kam se na cestě jógy posouvá, jak její touha poznávat a učit se je pro ni silný vnitřní motor a motivace. Z celého srdce ji přeji, aby se jí vedení lekcí líbilo, odvahu a radost. Hari Óm.

Její lekce začínájí 20.09.2016. Úterý v čase 19:15 - 20:30 hod.

Terka o sobě skromě říká, kromě toho, že "to není jednoduché, něco o sobě jen tak napsat," tak .....    

můj první kontakt s jógou proběhl asi před 6 lety, když mi bylo 16 let, bolela mě záda a hledala jsem způsob, jak si pomoci. Objevila jsem jógu a od té doby je nedílnou součástí mého každodenního života, a to nejen na podložce. Několik let jsem jógu praktikovala jako samouk. Poté jsem se přestěhovala kvůli studiu na vysoké škole do Brna a objevila jsem Yoga Lokah, které se po krátké době stalo jedním z mých nejoblíbenějších míst v Brně. Více zde.

Více o Terčině lekci se dočtete zde.

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz