STUDIO YOGA LOKAH

27.03.2017 17:13

Naše - Vaše studio se letos blíží k 5ti letému výročí od otevření dveří a s počátky praxe jógy na Zelném trhu. Naše studio nabízí lekce jógy pro každého, kdo se rozhodne s jógou začít a nebo postupovat při své praxi hlouběji. Máme lekce pro úplné začátečníky, pro mírně pokročilé, pro letité praktikanty, nabízíme prostor pro vlastní praxi, jógu v anglickém jazyce. Jógu pro těhotné, pro miminka a batolata a také pro předškoláky a pak na druhé straně věkového spektra, cvičení pro seniory. Pořádáme různé semináře, zveme zajímavé lektory jak z ČR, tak ze zahraničí.

V Yoga Lokah jsou zkušení lektoři, někteří studovavali jógu u nás doma a jiní k tomu ještě přidali studie a praxi v zahraničí. Lektoři jsou skvělí, mají zájem o praktikující, lekce vedou s láskou a pochopením, sami se neustále vzdělávají a pracují na své vlastní domácí praxi. Předávají jógu s integritou, předávají ji tak, jak jim byla předána od jejich učitelů, předávají ji tak, jak sami věří, že jóga je cesta a způsob života. Jak hledat cestu k sobě, k ostatním a být pokročilý učitel, žák ve smyslu, být kompletně sami sebou.

Přijďte k nám, přijďte se seznámit s lektory, s jógou a sami se sebou. Jsme tady pro Vás, děkujeme za Vaši přízeň a zájem o jógu. Těšíme se na setkávání ve studiu.

Lokah Samasta Sukhino Bhavantu

  

  

   

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz