Specializovaný seminář assistence v jógových pozicích - Lucie Formanová - ŘÍJEN!!! datum upřesníme.

27.07.2017 11:29

Přivítáme ve studiu poprvé Lucku Formanovou - Atha Yoga. Lucka učí v Ostravě a Frýdku Místku. Někteří z vás jste ji mohli už poznat na festivalu jógy Live Yoga Love Brno a někteří na festivalech v Ostravě. 

S Luckou jsem se seznámila hned po mém návratu z USA, kdy jsem jela do Ostravy na návštěvu za děvčatama do studia Pranava. Lucku si musíte hned zamilovat. Je milá, nadšená do života a jóga je její život a život je pro ni jógou. Přijďte se naučit a zopakovat si jak na asistence v jógových pozicích. Je to jeden ze skvělých způsobů, jak hlouběji pochopit a prožít pozici, učit se, proč jsou asistence v pozicích důležité a proč třeba taky ne. Lucka vás provede dvěma víkendy a ten první bude

Asistence v jógových pozicích I.část je zaměřená na pozice pozdravů slunci a pozice ve stoji. Víkendový seminář věnovaný podrobnému pohledu na způsoby jak bezpečně a efektivně asistovat v ásanách je vhodný především pro ty, kdo jógu učí nebo o tom uvažují. Probereme základní pravidla asistencí a poté se na jednotlivé pozice podíváme zblízka a ukážeme si různé varianty asistencí. Poté si vzájemně ve dvojicích vyzkoušíte poskytnout adjustment, který je vhodný jak pro vás tak i pro praktikujícího. Při práci ve dvojících bude dostatek času si osvojit vám vyhovující způsoby asistencí a následně budeme zkoušet asistovat v plynoucí hodině. Vhodnou asistencí je možno poskytnout praktikujícímu hlubší prožitek z pozice, je možné dopomoci do pozice kam si sám netroufá a v neposlední řadě asistence slouží k ochraně cvičících před zraněním nevhodným provedením ásany. Je to velmi účinná technika jak pomoci posunout praktikujícím jejich vlastní praxi. Je možné zůčastnit se pouze jednoho bloku, tedy prvního víkendu.

Informace, registrace na e.mailu zde.

Cena semináře: 2.500,-Kč. 
Zálohovou platbu 1.500,-Kč zašlete na číslo účtu 2297169163/0800, do poznámky napište - Asistence_vašejméno. Děkujeme.

 

                                                       

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz