S JÓGOU TAM A ZPÁTKY - HARI KIRTANA DAS | CESTY PO ČR

25.06.2015 17:43

 

V červenci uvítáme u nás ve studiu mého kamaráda z Washingtonu DC, Hari Kirtana Das. Seznámila jsem se s Harim, když jsem jezdívala do jógového studia ve Washingtonu DC. Hari je dlouholetým praktikantem jógy, praktikantem meditace a východní spirituální filosofie. Dlouhou dobu žil v ášrámech a spirituálních komunitách v letech 1977 - 1982. V roce 1978 byl formálně iniciován do linie Jógy Oddanosti Gaudiya Vainava. Po mnoha letech vyučování meditací a filosofie a udržování jeho osobní praxe začal v roce 2009 vést i lekce jógy. 
Hari je nadšený učitel jógy, který rád předává a sdílí vědění, které mu bylo předáno a stále je od jeho učitelů. Jeho lekce jsou naplněné upřímným sdílením, propojením, radost z učení a interakcí s praktikanty. 
Jeho stránky si můžete prohlídnout a pročíst zde: hari-kirtana.com/about
Do Evropy přiletí na pár týdnů, a tak jsem moc ráda, že si udělá čas a bude u nás v Lokah. Pokud ho nezastihnete na lekci 09.07.2015, tak budete mít možnost zajed do Ostravy: www.pranavajoga.cz, kde povede další dva workshopy.
 
V Brně Hari nabídne workshop na téma UMĚNÍ VĚDOMÉHO POHYBU - 
Je pro Vás složité soustředit se a držet si formu při přechodu z jedné pozice do druhé? Přemýšlíte nad tím, zda-li existuje “správný” přechod z Bojovníka I. do Bojovníka II.? V lekcích Vinyasa jógy, jsou naše pohyby mezi pozicemi neoddělitelnou součástí praxe; technika pohybu z jedné pozice do druhé je stejně důležitá, jako samotné pozice. Prozkoumáme do detailu techniku pohybu podpořenou dechem, který je nápomocen při přechodu z jedné pozice do druhé,  praktikanti jógy si zlepší koncentraci, aplikaci větší síly a získání větší jistoty vědění, jak se pohybovat v sekvencích pozic.  Učitelé jógy získají vhled do vytváření přirozeně vyrovnaných sekvencí podporující optimální prožitek z vinyasy pro studenty. Tento workshop je vhodný jak pro začátečníky, tak pro dlouhodobé studenty a učitele jógy.
Neváhejte, nahlašte se, najděte odvahu vyzkoušet něco nového, prohloubit svoji vlastní praxi a zažít společnost lektora, který má dlouholetou a oddanou praxi jógy. Těšíme se na vás.
 
Informace o registraci a ceně workshopu na letáku.
Pište nebo volejte, ráda odpovím vaše otázky.
 
Namaste yogini z Brna a okolí

 

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz