PODĚKOVÁNÍ a jógové rozloučení

24.04.2017 18:26

Katku Červinkovou znáte z pondělních a pátečních hodin Tradiční Jógy.  A i když se to tak nejeví, už jsou tomu dva roky, co v Lokah začala lekce vést. Takže, prvně ji k výročí dvouletému gratulujeme a jako druhá věc, Katka se s námi na nějakou dobu loučí. Z celého srdce ji děkuji za její bytí v Lokah,  za vše, co se během dvou let událo. Popřeji Katce, ať se ji dál daří a budu se těšit na setkávání třeba na lekcích v Lokah a nebo při vycházkách po České Republice, protože to přece víte, Katka je nadšený chodec a milovnice přírody :-)

Pondělní lekce budou od 1.května vedené Janaki a na páteční lekci zatím pracujeme. Informace budou brzy na Facebooku. Díky za přízeň.

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz