Otevřený prostor - sdílená praxe

26.09.2016 16:28

Jsem tady, zkouším, nabízím....otevírám dveře Yoga Lokah pro ty z Vás, kteří byste rádi praktikovali a nemáte třeba prostor doma, nehodí se vám třeba časy lekcí, nemáte silnou motivaci pro praxi doma a je pro vás lepší přijít do studia. Chcete třeba být i s ostatními, kteří to mají podobně nebo jinak a něco se od sebe navzájem naučit.

Otevírám dveře Yoga Lokah a to zatím v pondělky, v čase 10:30 - 12:30 hod.

V rozmezí tohoto času můžete přijít sami či s kamarády, partnery. Prostor budete moct využít pro svoji praxi, můžete sdílet svoje poznatky s těmi, kteří budou zrovna ve studiu také praktikovat. Můžete zjistit, co je vaší motivací pro praxi a pak zjištění o motivaci použít v jiných sférách života. 

Během tohoto času budu ve studiu přítomna, abych vás mohla vpustit do studia, zodpovědět popřípadné otázky, můžete se kdykoliv připojit a můžete kdykoliv odejít. 

Co taková zkušenost přinese? Proč jsem se rozhodla něco takového nabídnout?

Možnost praxe, své vlastní, ale v přítomnosti stejně naladěných lidí. Někdy moc, opravdu moc chceme praktikovat, ale opravdu na podložku denně jít někdy stojí více úsilí, než máme síly v tu chvíli dát - a tak obklopit se stejně smýšlejícími lidmi může být přínosné a po čase sledovat, jak naše motivace roste a vůle sílí a jak se naše praxe stává přirozenější součástí každého dne. Ale asi nejdůležitější motivací pro mne bylo, aby jste si mohli přijít zacvičit, mít radost z praxe a sledovat její účinky ve svém životě a začít i s praxí doma a nebo v ní dále, pravidelně pokračovat.

Registrace na praxi v otevřeném prostoru uvítám zde.

Cena je formou vašeho příspěvku, který pokryje provoz studia. Část bude věnován na různé potřebné organizace, buď dle mého výběru a nebo pokud máte svá místa, kam přispíváte, budu ráda, když se o ně podělíte.

Pokud máte dotazy, připomínky, napište mi zde. A nebo mi zatelefonujte na tel. čísle 602 300 490

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz