Páteční lekce Jóga mami - mimi.

05.01.2017 18:15

 

ČAS: 9:15 - 10:15 hod. 

CENA: 125,-Kč, platba v hotovosti, na místě.

Lze využít LY Pass.

Kočárky je možné zanechat na chodbě. V budově je i výtah, který Vás s kočárkem vyveze k nám, do druhého patra.

Lekce je sestavená jako postnatální jóga, na které mají maminky svoje miminko u sebe. Miminka do lekce také zapojíme, nejen do našich ásan, ale také se naučíme dětskou masáž a jednoduché básničky/ písničky spojené s pohybem dětí. Miminka tak dostávají podněty pro svůj neurologický a fyzický vývoj, zároveň cítí blízkost a doteky svojí maminky, což je pro ně maximálně příjemné a přínosné. Maminky se příjemně protáhnou a procvičí v jógových pozicích vhodných po nedávném porodu. Průběh lekce bude vždy přizpůsoben momentálním okolnostem a potřebám maminek i děťátek.

Pokud jste zdravotně v pořádku, můžete na lekci přijít už se 6-týdenním miminkem a účastnit se až do doby, kdy se děti začnou samy pohybovat - lézt.

 

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz