JÓGA CYKLICKÉ ŽENY - další kurz bude vypsaný od září

20.04.2016 16:50

Přinášíme Vám další ze série minikurzů, který povede naše lektorka Alice Koudelková.

Informace o kurzu o ženském cyklu - jźe a bylinkách:

PANNA - MATKA - KOUZELNICE - VĚDMA

Unikátní jógový seminář Jóga cyklické ženy, pro ty, které chtějí vědět. Všechno v životě se pohybuje v cyklech stejně jako ženské tělo. Jste někdy plná energie a jindy se vám nechce vylézt z pod peřiny? Někdy byste se celá rozdala a jindy nechcete nikoho vidět? Věřte, že nejste jediná.

Ženské tělo je cyklické a naše energie a nálady se mění. Co s tím? Vyzkoušejte Cyklickou jógu a poznejte své tělo, 4 fáze ženy, 4 různé cykly a techniky, jak se cítít spokojenější. Menstruace, předmenstruační syndrom, výkyvy nálad, práce s naší energií - témata, o kterých jsme si měly povídat už mnohem dříve. Kurz je inspirován knihou Mirandy Gray Cyklická žena.

Během pěti lekcí si budeme povídat o tom, jak funguje ženské tělo podle cyklů. A řeknete si: "Proč jsem tohle nevěděla už dřív?" Vyzkoušíte si jógové pozice, které zmírňují bolestivou menstruaci. Čeká vás harmonizující dechové cvičení i uvolňující relaxace. Cyklická jóga je zaměřená na náš měnící se cyklus. Každý týden si zažijete jinou jógovou sestavu pečlivě sestavenou pro jiný typ ženy v nás - Pannu, Matku, Bohyni a Vědmu. Nalaďte se na své tělo, probuďte v sobě všechny své podoby a využijte jejich potenciál. Naučte se pracovat se svými náladami, energií a hýčkejte svou ženskost.

Kurz začíná 10.05.2016

Úterý 16:00 - 17:30  |  4 lekce - 4 úterky odpoledne

Cena: 900,- Kč studentky nebo 960,-Kč. Platba první den kurzu  |  v hotovosti.

Rezervace pouze na e.mailu: info@yogalokah.cz

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz