Jin Jóga se Šárkou Soudkovou - bylo nám JINkrásně - děkujeme!!!

06.12.2016 19:53

Pojďme se usadit do Jinových pozic. Prosincový víkend se Šárkou je jak stvořený pro klidnou a hlubokou praxi. K ponoření se do vnitřního klidu srdce, ponechat mysl usadit, ponechat výkyvy mysli a emocí chvíli na prahu našeho bytí. 

Mám ráda, když se lektoři opětovně vrací do studia a tak mne těší, že mezi navracející se patří i Šárka Soudková. Šárka je zkušená lektorka, nadšená praktikantka, miluje cestování a o svých cestách pořádá i přednášky, miluje pohyb a věřím, že má ráda i Brno a Yoga Lokah. Pojďme se nechat pozvat.

Můžete se zúčastnit jednoho nebo obou workshopů, můžete mít zkušenost s Jin a nebo nemusíte. Není potřeba znát názvy pozic a co v pozicích dělat, Šárka vás zkušeně lekcemi provede.

PÁTEK     9.12.2016   |   18:00 - 20:00 hod.  |  cena: 310,- Kč v předprodeji    |   390,-Kč v den lekce    

Jin jógou proti stresu

 

V průběhu workshopu projdeme společně sérií ásan, z nichž některé budou i přes svou jednoduchost náročnější a vyzrcadlí nám, jak máme tendenci prožívat diskomfort či obtížnější situace v naší mysli a v našich emocích. Vzhledem k delšímu setrvání v každé ásaně budeme mít možnost vše sledovat z pozice nehodnotících pozorovatelů. Ukážeme si však i pozice vyloženě „destresující“, které se dají praktikovat samostatně jako akutní terapie při pociťovaném stresu. Pomyslnou červenou nití táhnoucí se workshopem bude však náš dech, ke kterému se budeme vracet v každé z jinových ásan. Naše setkání bude zakončeno harmonizující pránajamou a hlubokou vedenou relaxací. Při jin józe naše tělo negeneruje příliš tepla, proto možná využijete i mikinu a ponožky. 

 

 

 

SOBOTA 10.12.2016   |   10:00 - 12:00 hod.   |   cena: 310,- Kč v předprodeji   |   390,-Kč v den lekce

 

Jin a předvánoční meditace

 

S blížícími se svátky častokrát namísto přenesení pozornosti dovnitř, zklidnění a zpomalení máme pocit, že nestíháme přichystat vše dle představ svých či lidí kolem sebe. Jedním z mnoha přínosů jin jógy je nenásilné navozování meditativních stavů v déle držených pozicích. Prostřednictvím série krátkých meditací v průběhu jin jógových ásan budeme kultivovat vnitřního mír a harmonii, schopnost ponechání věcem volného průběhu, nepotlačování a přijetí. Naladíme se tak na druhou část workshopu, ve které se při vedené meditaci vycházející z tradice meditace vhledu (vipassana) a meditace laskavosti a dobrotivosti (mettá) ponoříme hlouběji do vlastního nitra, zklidníme a příjemně se naladíme se na nadcházející konec roku v napojení sami na sebe. Naše setkání zakončíme hlubokou relaxací za zvuků Koshi.

 

Cena za obě lekce v předprodeji 560,-Kč   |   na místě cena za obě lekce 710,-Kč

 

Info o Šárce si přečtěte zde.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz