Jin Jóga - neděle podvečer s Naďou Brzobohatou

24.07.2017 11:13

Srdečně Vás zvu na nové lekce. Jinová praxe se koná o nedělích v podvečer. Lekce budou dvouhodinové, budou obsahovat praxi jinových pozic, meditaci, shavasanu...ne vždy v tomto pořadí.

Měsíc ZÁŘÍ má tytu neděli:

10.09.2017  | 17:30 - 19:30h.

Cena za lekci 225,-Kč

Možnost využít YL PASS.

Rezervace na e.mailové adrese info@yogalokah.cz

A nebo na studiovém rozvrhu www.yogalokah.cz/rozvrh/

Budu se na Vás těšit.

Jaká je praxe Jin Jógy?

Je jiná než dynamická, rychlá a neustále se měnící praxe, kterou znáte pod různými názvy. Např. Power Jóga, Vinjása Jóga a jiné dynamické styly...

Praxe Jin vyžaduje změnu v přístupu k praxi samotné. Chce po nás sklidnění, ztišení a nahlédnutí do našeho nitra. Většinou se to nestane hned, ale s časem a pravidelnou praxí se stává dostupnější sedět v pozici po určitou dobu - většinou okolo 5ti minut, v klidu, v pokoji a s tím, co právě probíhá.

Praxe Jin se zaměřuje na pojivové tkáně. Nepracuje se svalových systémem, nepracuje s fyzickou silou a úsilím. Uvolňováním kůže, svalů a mysli máme možnost jít do hloubky našeho bytí. Objevit věci, o kterých jsme buď nevěděli a nebo je zatlačili do tmavých koutů. Jemný tlak a působení na jednotlivé části těla je tak posiluje, podporuje optimální pohyb tkání, podporuje se dobrý stav kostí. Hodně věcí se děje na fyzické úrovni, tam je pro nás jednodušší začít, je nám ze všech úrovní bytí, většinou nejbližší...s praxí, s časem a otevřeností tomu, co je, se učíme jít do hloubky, vnímat dech, učíme se o sobě, abychom mohli lépe poznat a porozumnět ostatním. Láska je porozumnění, láska je prostor, ve kterém se z hluboka můžeme nadechnout a z plna vydechnou.

Více o praxi Jin můžete číst zde.

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz