Hormonální Jógová Terapie podle Dinah Rodrigues

03.10.2016 14:32

Od 11.11.2016 začíná v Yoga Lokah 4 týdenní kurz Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues. Kurzem Vás provede jedna ze studentek zakladatelky této metody - Aneta Pavliňáková. Aneta vede lekce v Hustopečích a je lektorkou v Majda Agency v Brně. 

Informace o Anetě si přečtěte zde.

Hormonální jógová terapie je přírodní řešení problémů hormonální nerovnováhy, její zakladatelkou je Dinah Rodrigues z Brazílie. Jedná se o ucelenou sestavu cviků, které jsou určené přímo pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoli během reprodukčního období a po menopauze. Je zaměřená na postupné zmírnění a odstranění potíží, způsobených nízkou hladinou hormonů. Je to jediná jógová terapie, která je podložena vědeckou studií. Doporučuje se cvičit preventivně po 35. roce, kdy fyziologicky začínají klesat hladiny hormonů v těle.

O hormonální józe vyšel článek na www.jogoviny.cz. Můžete se zde dočít o zakladatelce metody, o pozitivních účincích cvičení sestavy a pro koho je cvičení vhodné.

Registrovat se a dotazovat se můžete  www.hormonalni-joga-brno.cz/

Informace jsou na přiloženém letáčku.

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz