Godfrey Devereux navštíví Brno

26.08.2016 11:07

Ráda bych Vás pozvala na jedinečnou příležitost setkat se se zakladatelem Dynamické Jógy Godfrey Deveroux. Mnozí z Vás znají Jolanu Whyte - lektorka u nás v Lokah, která je jeho žákyní, několik let studuje pod jeho vedením, nechává se inspirovat jeho způsobem předávání jógy. Nejenom pro Jolanu, ale i pro nás, kteří máme zájem setkávat se s dlouholetými praktikanty, inspirativními učiteli a jogíny, je to dobrá příležitost.


Níže přikládám zprávu od Jolany, je tam i odkaz, kde si můžete zakoupit lekci. Kontakt, kdyby jste měli otázky na Jolanu je:

jolana77@gmail.com

Tak jo, už se to blíží a já bych Vás ráda pozvala na první setkání s mým učitelem v Brně. Jedná se o dva večerní workshopy. Můžete si vybrat jen jeden den nebo přijít na oba. Lekce budou v angličtině.

Kapacita je omezená, zakoupit lekci v předprodeji doporučuji.

Tady je lehký způsob, jak si zajistit místo. Komu by to lehké nepřipadalo, tak ať mě dá vědět.

Lekci zakoupit zde: smsticket.cz/vstupenky/7011-dynamic-yoga-v-brne

Pokud máte jakékoliv dotazy na lekce, jejich náročnost, tak mě taky prosím kontaktujte a tak jako i v mých lekcích, jediné co budete potřebovat je mysl a postoj začátečníka, zvídavost a pohodlné oblečení.

Těším se na Vás,

Jolana Whyte

http://www.yogalokah.cz/products/jolana-whyte/

https://www.facebook.com/jolana.whyte?fref=ts

 
 

17.10.2016
DYNAMICKÁ JÓGA MASTER CLASS
17:30 - 21:00 hod.
 
Síla klidu spočívá v jemnosti kloubů a tichosti dechu. V opačném případě zůstává mysl neupokojena a zabraňuje povědomí o hluboké internalizaci, nechává ji zachycenou na povrchu pokřivené a nespokojené mysli. Tento seminář představí sílu pohybu jako nezbytnou přípravu pro čirý klid, který umožní přístup k výživnému a osvobozujícímu lidskému vědomí.


18.10.2016
TANTRA JÓGA MASTER CLASS
17:30 - 21:00 hod.

Soustavné pocity těla a mysli skrze jemné, vybrané pohyby použijeme k přístupu, probuzení a cirkulaci hluboké síle sexuální energie.
V tomto semináři prozkoumáme fyzickou praxi, která odemyká léčící sílu sexuální energie jako proces hlubokého psychosomatického a duševního osvobozování.
Praxe je čistá, jemná a bezpečná.
 
 
O metodě Dynamické Jógy se můžete dočíst zde:
 
 
Více na Facebookové události:
 
 
 
Přeji Jolaně, ať se setkání a lekce s Godfrey vydaří a užije si setkání se svým učitelem. To je vždy velice pěkné a výživné.
 

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz