CESTA DO RAKOUSKA A ZPÁTKY

03.10.2015 18:33

Mnozí z vás věděli, že jsem odjela na 5ti denní výlet do Rakouska. Odjela jsem do místa nedaleko Salzburgu, kousek od malého města Swarzach, nahoru do hor, do kláštera Kinderalm. 5 dnů jsem strávila v tichu, minimální konverzace potřebná pro předání základních informací. Ticho kláštera, ticho, pokora a láska místních jeptišek, vycházky do hor, meditace a praxe jógy. Byla to návštěva do mého nitra, nečekaná, překvapivá, potřebná a nakonec velice výživná. 

Člověk má představy sám o sobě. A jeho vlastní zkušenost mu může tyto představy rozehnat. Je dobré nebát se, nemít strach si tyto představy nechat nabourávat. Když necháváme průchod situacím, i když si to třeba zrovna neuvědomuje, retrospekce a rozjímání nám může pomoci rozlišit, co je pravé a co je výplodem ega. Co vychází ze srdce. Co vychází z místa, které zanechává teplý a hřejivý pocit, pocit jako domov. Pak stačí mít víru, víru pevnou jako skálu, že k nám život přichází tak, jak má. Že jsme vždy vybaveni zvládnout to, co je před námi. Je to v nás. Důvěřujme vnitřnímu hlasu, pocitu, kvalitě, která odráží kvalitu Boha. Vyšší lásky. Kosmického řádu. Buďme pevní tam, kde jsme, buďme lehkého, upřímného a odvážného srdce a buďme otevřeni životu. Se zvídavostí dítěte, nechme se překvapit. Mít čisté oči, plné nepodmíněné lásky, mít úsměv na tváři, který vyzývá k pozdravu. Mít odhodlanou a zaměřenou mysl, čisté myšlenky a dobré srdce.

 

 

Here are books that provide inspiration, transformation, they are good source, place to go to in difficult times. We do have some books in studio to be borrowed. But they can be valuable part of any nice book collection in your home.

Simple Recipes for Joy

http://www.simplerecipesforjoy.com

Yoga and Vegetarianism

Hatha Yoga Pradipika

The Bhagavad Gita

Sweeping the Dust

Patangali Yoga Sutry 

Yoga Assists

http://www.amazon.com/Yoga-Assists-Complete-Visual-Inspirational/dp/1624670547/ref=sr_1_fkmr1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1439554324&sr=1-1-fkmr1&keywords=hands+on+assists+jivamukti

Jivamukti Yoga: Practices for Liberating Body and Soul

 

Kontakt

STUDIO YOGA LOKAH Adresa:
Zelný trh 11
Brno, 602 00
2. patro
telefon: 602 300 490 info@yogalokah.cz